Grupowa terapia uzależnień – zapraszamy!

poniedziałek, Październik 24, 2016

Zapraszam Państwa do zgłaszania akcesu do jednej z niewielu w mieście – niebędących pod egidą NFZ – grupy osób uzależnionych, chcących leczyć się prywatnie, które tym samym oczekują wysokiej efektywności.

Tym co odróżnia nas od wielu innych instytucji mających w swojej ofercie psychoterapię grupową, jest wykorzystywanie wielu rozmaitych technik i narzędzi terapeutycznych w ramach nurtu ericksonowskiego oraz psychodynamiczny sposób myślenia. Niestandardowy sposób prowadzenia grupy oraz moje kilkuletnie doświadczenie w tym obszarze sprawia, że formuła ta jest skuteczną, dającą szybkie rezultaty metodą leczenia, między innymi: choroby alkoholowej, uzależnienia od narkotyków, hazardu czy pornografii.

Do współprowadzenia grupy zaprosiłem Agnieszkę Narkiewicz-Nowak ze względu na jej wieloletnie doświadczenie psychoterapeutyczne.

Grupa spotyka się w każdą środę w godzinach 19.00 – 21.00. Odpłatność wynosi 100 zł za spotkanie. Kwalifikowanie do grupy poprzedza spotkanie konsultacyjne (koszt – 100 zł), na które można się umówić dzwoniąc na nr tel. 668 742 488.

Jakub Trzebiatowski